Estetická dermatológia

VAMPIRE LIFT – mezoterapia vlastnou krvou

Vampire Lift alebo Plazmaterapia je inovatívna metóda, ktorá využíva regeneračné účinky z vlastnej krvnej plazmy. Niektorí ju poznajú pod ľudovým názvom – Dracula terapia. Z vlastnej krvi odobranej do špeciálnych odberových setov počas centrifugácie sa uvoľní veľké množstvo krvných doštičiek – trombocytov a z nich rastových faktorov, ktoré po aplikácii v derme stimulujú tvorbu vlastného kolagénu, elastínu a kyseliny hyalurónovej.

Ošetrenie trvá:
60 min.
Do spoločnosi môžete ísť:
po 1 - 3 dňoch
Práceneschopnosť:
1 deň
Šport:
o 2 - 3 dni
Výsledok sa dostaví:
ihneď, naplno sa prejaví v priebehu niekoľko týždňov
Efekt trvá:
6 - 8 mesiacov
Oblasti zákroku a účinky
  • tvár, krk dekolt
  • spomalenie starnutia, regenerácie pokožky a vyhladenie vrások
  • hojivé účinky pri liečbe jaziev (aj po akné), strií a rôznych typov dermatóz 
Priebeh zákroku

Pacientovi sa odoberie potrebné množstvo jeho vlastnej krvi (4 – 16 ml). Prostredníctvom centrifúgy sa odseparuje krvná plazma obsahujúca krvné doštičky.
Do získanej krvnej plazmy sa následne pridá jedinečný DNA aktivátor. Takto pripravené sérum lekár aplikuje. Aplikácia je možná buď pomocou ošetrenia známeho ako mezoterapia (maličké asi 2 mm hlboké vpichy do oblasti tváre, krku a dekoltu), alebo priamo pod vrásky ako výplňový materiál. Možná je i kombinácia týchto metód. Vďaka tomuto regeneračnému procesu sa pokožka výrazne rozjasní, napne a vrásky sa vyhladia.

Informácie o zákroku

Tajomstvo krvnej terapie spočíva v samotnej podstate krvnej plazmy, obsahujúcej rôzne rastové faktory a proteíny, ktoré regenerujú pokožku, podporujú a urýchľujú jej hojenie.
Poškodenia a predčasné starnutie pokožky, ktoré bolo spôsobené vplyvom slnečného žiarenia sa tak na dlhšiu dobu minimalizujú. Okrem spomalenia starnutia, regenerácie pokožky a vyhladenia vrások, má krvná terapia výrazné hojivé účinky pri liečbe jaziev (aj po akné), strií a rôznych typov dermatóz. Ošetrenie trvá v priemere 45 až 60 minút a vďaka jedinečnému DNA aktivátoru účinky pretrvávajú 6 – 8 mesiacov. Je vhodné ho opakovať 2- 3x s odstupom 4 týždňov.


Napíšte nám

Máte záujem o túto procedúru?

    Osobné údaje z tohto formulára bude spracúvať prevádzkovateľ: INTERKLINIK PP s.r.o., so sídlom Športová 1397/1, 058 01 Poprad, Slovenská republika, IČO: 51750970, a to na účel poskytnutia informácií o službách a produktoch kliník v sieti InterKlinik. Predmetné osobné údaje bude prevádzkovateľ spracúvať na základe oprávneného záujmu a na predmetný účel môžu byť podľa potreby poskytnuté aj niektorým klinikám v sieti InterKlinik. Viac informácií k spracúvaniu a k ochrane osobných údajov, ako aj informácie ohľadom Vašich práv, nájdete na tomto linku.