Estetická dermatológia

MEZONIŤOVÝ LIFTING

Niťový lifting spevňuje, zlepšuje kvalitu pokožky a jej pružnosť, pomáha k produkcii a tvorbe kolagénu. Miniinvazívny zákrok pomocou tenkej ihly je veľmi obľúbeným zákrokom, vďaka svojim výborným výsledkom. Procedúra vyrieši drobné vrásky okolo pier, vrásky medzi obočím, vrásky okolo očí aj pod očami, poklesnuté obočie, nosovo ústne záhyby a vrásky, ochabnutú pokožku so stratou elasticity a ovisnutú kožu. Aplikácia je úplne bezbolestná, zákrok sa vykonáva v miestnom znecitlivení buď masťou alebo injekciou

Ošetrenie trvá:
s lokálnou anestézou 30 - 60 min.
Do spoločnosti môžete ísť:
o 3 dni
Práceschopnosť:
0 dní
Šport:
1 - 2 týždne
Výsledok sa dostaví:
ihneď / zlepšuje sa 1 - 3 mesiace po zákroku
Efekt trvá:
individuálne 1,5 - 2 roky
Účinky a oblasti zákroku
  • drobné vrásky v okolí pier
  • poklesnuté obočie
  • vrásky medzi obočím a okolo očí
  • nosovoústne vrásky a vrásky na krku a dekolte
  • kontúra brady, sánky
  • poklesnuté líca
  • spevnenie krku
  • pleť s rozšírenými pórmi
Priebeh a informácie o zákroku

Mezolifting je omladzujúca procedúra, ktorá prostredníctvom aplikácie mezonití v podkoží umožňuje vytvoriť neviditeľnú “kostru”, ktorá tkanivo spevní, koža sa stáva pružnejšou a elastickejšou.

Sú vhodné aj na jemný lifting a kontúrovanie. Pri mezoliftingu aplikujeme mezonite vyrobené z polydioxanu obaleného kyselinou hyalurónovou. Tento materiál sa dlhý čas používa v plastickej chirurgii, je biokompatibilný s tkanivom organizmu a nevyvoláva nežiaduce alergické reakcie.

Mezonite sú flexibilné, poskytujú dlhotrvajúci účinok na dobu 1,5 – 2 roky a môžu sa aplikovať aj u ľudí s tenkou a veľmi jemnou pokožkou, pretože nepresvitajú.

Napíšte nám

Máte záujem o túto procedúru?

    Osobné údaje z tohto formulára bude spracúvať prevádzkovateľ: INTERKLINIK PP s.r.o., so sídlom Športová 1397/1, 058 01 Poprad, Slovenská republika, IČO: 51750970, a to na účel poskytnutia informácií o službách a produktoch kliník v sieti InterKlinik. Predmetné osobné údaje bude prevádzkovateľ spracúvať na základe oprávneného záujmu a na predmetný účel môžu byť podľa potreby poskytnuté aj niektorým klinikám v sieti InterKlinik. Viac informácií k spracúvaniu a k ochrane osobných údajov, ako aj informácie ohľadom Vašich práv, nájdete na tomto linku.