Dlhodobé omladenie pleti na počkanie. Profhilo je nové, prelomové, lekárske ošetrenie pleti, ktoré získalo svetové ocenenie  a je víťazomAesthetics Awards 2022 v kategórii injekčný produkt roka 2022. Profhilo predstavuje novú generáciu injekčného produktu na báze kyseliny hyalurónovej, zabezpečujúceho bioremodeláciu tkanív vo viacerých vrstvách.

Ošetrenie trvá :
45 minút
Do spoločnosti môžete ísť:
ihneď
Práceneschopnosť:
0 dní
Šport:
ihneď
Výsledok sa dostaví:
ihneď
Efekt trvá:
niekoľko mesiacov
O procedúre

Profhilo H + L je vyvinutý pomocou hybridnej technológie NAHYCO, ktorá kombinuje inováciu a úplnú bezpečnosť s výrobou stabilizovaných hybridných kooperatívnych komplexov s kyselinou hyalurónovou vytvorených patentovaným tepelným procesom. Profhilo je zložený z vysoko čistej kyseliny hyalurónovej vyrobenej patentovanou technológiou NAHYCO. Zloženie je jedinečné a obsahuje jednu z najvyšších koncentrácií kyseliny hyalurónovej na trhu. Profhilo obsahuje 64 mg HA a ponúka predĺžené trvanie. Podľa výrobcu IBSA prináša pozoruhodné zlepšenie kvality kožného tkaniva aj v náročných oblastiach a je doplnkom k ďalším estetickým ošetreniam a postupom dermálnej výplne.

Hydrolift® ACTION
Základným konceptom produktu PROFHILO® je Hydrolift® Action. Inovatívny a exkluzívny terapeutický prístup zameraný na prevenciu a liečbu fyziologického zníženia kyseliny hyalurónovej v pokožke, obnovenie hydratácie, pružnosti a jasu pokožky. Spája v sebe synergický účinok bioregeneračného a mechanického liftingu vďaka použitiu zosieťovanej kyseliny hyalurónovej vyrobenej pomocou patentovanej technológie IBSA

NAHYCO® HYBRID TECHNOLOGY
Základom použitej technológie je zachovať čo najviac prirodzených vlastností kyseliny hyalurónovej a zároveň zabezpečiť ich čo najdlhšie pôsobenie v hlbších vrstvách pokožky. NAHYCO® HYBRID TECHNOLOGY je patentovaná technológia, vďaka ktorej sú molekuly kyseliny hyalurónovej s veľkou a malou molekulovou hmotnosťou vzájomne previazané/zosieťované bez pridania chemických stabilizačných látok. Výsledkom je prvá stabilizovaná hybridná kyselina hyalurónová, ktorá má vynikajúce vlastnosti. Jej hydratačný a výživový efekt pôsobí v pokožke výrazne dlhšiu dobu. Vyznačuje sa vysokým stupňom čistoty „ultrapure“, vyrobená je patentovaným procesom bakteriálnej biofermentácie, ktorý zabezpečuje produktu excelentnú kvalitu a zároveň aj biokompatibilitu s ľudským tkanivom.

Priebeh zákroku

Je aplikovaná metódou malých počtov vpichov. Aplikuje sa do tváre, v piatich rôznych vpichoch na stranu, zabezpečuje rýchlu rekonvalescenciu, minimálny diskomfort, malú bolesť a menší počet sedení.
Aplikuje sa injekčne do presne definovaných bodov na tvári  z ktorých sa rovnomerne rozptýli do okolia. Tkanivo je okamžite hydratované a aktivuje receptory pre tvorbu kolagénu a elastínu. Hydratáciou kožného tkaniva a stimulovaním novotvorby kolagénu a elastínu dochádza k prirodzenej regenerácii a obnove kože, zlepšuje sa jej kvalita, mechanická odolnosť a pružnosť.
Zákrok je vhodné po mesiaci opakovať a jeho účinok je minimálne 12 mesiacov.

Účinky
  • Prvé výsledky sú viditeľné takmer okamžite, pričom najvýraznejší efekt je 1 mesiac po 2.aplikácii. Prirodzený účinok pretrváva 6 až 12 mesiacov. Zákrok je vhodné opakovať po 30 dňoch

 

Napíšte nám

Máte záujem o túto procedúru?

    Osobné údaje z tohto formulára bude spracúvať prevádzkovateľ: INTERKLINIK PP s.r.o., so sídlom Športová 1397/1, 058 01 Poprad, Slovenská republika, IČO: 51750970, a to na účel poskytnutia informácií o službách a produktoch kliník v sieti InterKlinik. Predmetné osobné údaje bude prevádzkovateľ spracúvať na základe oprávneného záujmu a na predmetný účel môžu byť podľa potreby poskytnuté aj niektorým klinikám v sieti InterKlinik. Viac informácií k spracúvaniu a k ochrane osobných údajov, ako aj informácie ohľadom Vašich práv, nájdete na tomto linku.