Estetická dermatológia

KYSELINA HYALURÓNOVÁ – ZVÄČŠENIE PIER

Kyselina hyalurónová je prírodný materiál, ktorý sa nachádza v našom tele. Postupným starnutím sa jeho množstvo zmenšuje a na našej koži sa vytvárajú vrásky. V našej klinike pracujeme s produktami firmy TEOSYAL. Sú to vysokoelastické gély zo zosieťovanej kyseliny hyalurónovej, sterilné, neživočíšneho pôvodu, určené na aplikáciu do pokožky. Sú navrhnuté na vypĺňanie vrások a záhybov, na úpravu oválu tváre a pier.

Ošetrenie trvá:
40 - 60 minút
Do spoločnosti môžete ísť:
Ihneď
Športová aktivita:
0 7 dní
Výsledok sa dostaví:
Ihneď
Efekt trvá:
3 - 6 mesiacov
Účinky
 • zvýrazňuje kontúry pier, zdokonaľuje ich tvar a obrysy
 • vracia objem a tvar okraja pery
 • vypĺňa jemné linky a marionetové vrásky, čím obnovuje mladistvý vzhľad
 • zväčšuje objem pier a tým pomáha vyrovnať ich asymetriu
 • upravuje poklesnuté ústne kútiky, a tým dodáva mladistvejší vzhľad
Priebeh zákroku

Zákrok zväčšenie pier alebo ich korekcia trvá 40 – 60 minút a je málo bolestivý vďaka vrstve anestetického krému, ktorý vždy pred zákrokom aplikujeme na ošetrovanú oblasť. Po ošetrení môžu vzniknúť malé modrinky a opuch, ktorý môže pretrvávať 1 – 5 dní, avšak nevyžaduje si žiadnu dobu práceneschopnosti. Výsledný efekt vydrží po prvej aplikácii 3 – 5 mesiacov, po ďalších aplikáciách 9 – 12 mesiacov.

Teosyal RHA KISS 0,7ml

Súmerné a plné pery už nie sú v dnešnej dobe len výsadou nežného pohlavia, zvyšujú atraktivitu nielen žien, ale aj mužov. Švajčiarsky Teoxane Lab. ponúka svoj populárny výplňový materiál TEOSYAL KISS s vylepšeným zložením.

Produkt TEOSYAL Kiss je určený špeciálne na jednu z najcitlivejších oblastí tváre – pery. Jeho jedinečný pomer viskozity a elasticity je prispôsobený práve tkanivám pier a zabezpečuje maximálne prirodzené výsledky.

TEOSYAL Kiss vďaka svojmu kvalitnému zloženiu a jednoduchej aplikácii sa od začiatku teší veľkej obľube. 

 • Vďaka vysokej kohezivite materiálu poskytuje dlhotrvajúci účinok vo vašich perách a je prispôsobený tak, aby zachoval ich prirodzenú pohyblivosť.
 • Nové zloženie ponúka ešte lepšiu znášanlivosť materiálu, riziko opuchov je minimalizované a výsledky veľmi prirodzené.
 • Vzhľadom na ideálny elastický profil materiálu má gél jemnú a vláčnu konzistenciu, čo umožňuje veľmi jednoduchú a komfortnú aplikáciu.
 • V porovnaní s inými výrobkami na báze kyseliny hyalurónovej je trvácnosť inovatívneho zloženia produktu TEOSYAL Kiss vyššia (okolo 1 roka) a jeho znášanlivosť omnoho lepšia.
Napíšte nám

Máte záujem o túto procedúru?

  Osobné údaje z tohto formulára bude spracúvať prevádzkovateľ: INTERKLINIK PP s.r.o., so sídlom Športová 1397/1, 058 01 Poprad, Slovenská republika, IČO: 51750970, a to na účel poskytnutia informácií o službách a produktoch kliník v sieti InterKlinik. Predmetné osobné údaje bude prevádzkovateľ spracúvať na základe oprávneného záujmu a na predmetný účel môžu byť podľa potreby poskytnuté aj niektorým klinikám v sieti InterKlinik. Viac informácií k spracúvaniu a k ochrane osobných údajov, ako aj informácie ohľadom Vašich práv, nájdete na tomto linku.