Nová vstrebateľná výplň, celkový lifting s dlhotrvajúcim účinkom. Radiesse je alternatíva kyseliny hyalurónovej obsahujúca hydroxyapatit vápenatý. Obsahuje pre telo prirodzene sa vyskytujúce látky, preto nedochádza k alergickým reakciám. Má jedinečnú schopnosť okamžite korigovať a doplniť stratený objem a postupne naštartovať formovanie nového tkaniva. Využíva sa ako výplň stredne hlbokých a hlbokých vrások, objemový lifting a kontúrovanie a zabezpečuje rejuvenizáciu pokožky. Ošetrenie je vhodné na omladenie pokožky rúk, dekoltu, a bočných partií tváre.

Ošetrenie trvá:
s lokálnou anestézou 60 min./zákrok 30 min.
Do spoločnosti môžete ísť:
druhý deň po ošetrení
Šport:
o 2 - 3 dni
Výsledok sa dostaví:
ihneď / postupne sa vyvíja
Efekt trvá:
individuálne 1,5 -3 roky
Účinky a oblasti zákroku
  • Ošetrenie vhodné pre hlboké vrásky a je ideálne pre omladenie pokožky na rukách, krku a dekolte
  • Efekt tejto výplne môže trvať až 3 roky, dlhšie ako kyselina hyalurónová
  • Výplň sa v tele prirodzene odbúrava, stimuluje produkciu vlastného kolagénu
  • Prírodný vzhľad, ktorý vám vydrží
Priebeh zákroku

Pred zákrokom je na pleť nanesený anestetický krém, ktorý ošetrovanú oblasť znecitlivie. Ošetrenie je vykonávané tenkými ihličkami a trvá okolo 15 minút. Po zákroku môže byť ošetrená oblasť dočasne začervenalá, s modrinkami, nie je však potrebná žiadna rekonvalescencia. Výsledok je okamžite viditeľný.

Informácie o zákroku

Je to jediná výplň, ktorá okamžite nahradzuje stratený objem a stimuluje produkciu vášho vlastného kolagénu, a to s dlhotrvajúcim výsledkom. Radiesse – vyplňový material stimulujuci novotvorbu kolagenu ma trojitý účinok:

  • Vyplňovanie: bezpečná a efektívna redukcia stredne hlbokých a hlbokých vrások
  • Objemový lifting: Lifting a konturovanie 
  • Rejuvenizácia kože: dlhodobo zlepšenie kvality kože
Napíšte nám

Máte záujem o túto procedúru?

    Osobné údaje z tohto formulára bude spracúvať prevádzkovateľ: INTERKLINIK PP s.r.o., so sídlom Športová 1397/1, 058 01 Poprad, Slovenská republika, IČO: 51750970, a to na účel poskytnutia informácií o službách a produktoch kliník v sieti InterKlinik. Predmetné osobné údaje bude prevádzkovateľ spracúvať na základe oprávneného záujmu a na predmetný účel môžu byť podľa potreby poskytnuté aj niektorým klinikám v sieti InterKlinik. Viac informácií k spracúvaniu a k ochrane osobných údajov, ako aj informácie ohľadom Vašich práv, nájdete na tomto linku.