Estetická dermatológia

KYSELINA HYALURÓNOVÁ

Kyselina hyalurónová je prírodný materiál, ktorý sa nachádza v našom tele. Postupným starnutím sa jeho množstvo zmenšuje a na našej koži sa vytvárajú vrásky. V našej klinike pracujeme s produktami firmy TEOSYAL. Sú to vysokoelastické gély zo zosieťovanej kyseliny hyalurónovej, sterilné, neživočíšneho pôvodu, určené na aplikáciu do pokožky. Sú navrhnuté na vypĺňanie vrások a záhybov, na úpravu oválu tváre a pier. Aplikáciou kyseliny hyalurónovej injekčnou technikou sa dajú efektívne odstrániť noso-ústne ryhy (vrásky tiahnuce sa od koreňa nosa ku kútikom úst) a tiež odstrániť vrásky medzi obočím (glabella), v očnom okolí, v oblasti čela alebo úst. Zákrok je minimálne bolestivý.

Ošetrenie trvá:
65 - 75 min
Do spoločnosti môžete ísť:
ihneď
Šport:
o 7 dní
Výsledok sa dostaví:
ihneď / postupne sa vyvíja
Efekt trvá:
individuálne 6 -18 mesiacov
Účinky a oblasti zákroku
  • zachovanie prirodzených čŕt tváre bez straty prirodzenej mimiky
  • omladenie, vyplnenie a vyhladenie vrások na čele a okolo úst, očí alebo nosovo – ústnu ryhu
  • modelovanie a zväčšenie pier
  • kompenzovanie nerovností a jaziev po akné
Priebeh zákroku

Zákrok sprevádza minimálna bolesť vďaka vrstve anestetického krému, ktorý sa aplikuje pred výkonom na ošetrovanú oblasť. Trvanie zákroku je 60 minút. Po zákroku môžu vniknúť malé opuchy, ktoré môžu pretrvať cca 2  dni, alebo modrinky ktoré sa hoja do 7 dní. Ošetrenie nevyžaduje práceneschopnosť.

Informácie o zákroku

Efekt po ošetrení pretrváva 6 až 18 mesiacov v závislosti od viacerých faktorov, ako je typ kože a metabolizmus klienta, hĺbky vrások a injektované množstvo. 72 hodín po aplikácii nie je vhodné piť alkohol, intenzívne športovať, cestovať letecky a 15 dní po aplikácii nie je odporúčané vystavovať sa slnku a teplotám nižším ako 0°C. Neodporúča sa pobyt v saune a absolvovať zubné ošetrenia.

Pre koho je zákrok vhodný

Výplne kyselinou hyalurónovou sú vhodné pre ženy aj mužov od 18 rokov.

Napíšte nám

Máte záujem o túto procedúru?

    Osobné údaje z tohto formulára bude spracúvať prevádzkovateľ: INTERKLINIK PP s.r.o., so sídlom Športová 1397/1, 058 01 Poprad, Slovenská republika, IČO: 51750970, a to na účel poskytnutia informácií o službách a produktoch kliník v sieti InterKlinik. Predmetné osobné údaje bude prevádzkovateľ spracúvať na základe oprávneného záujmu a na predmetný účel môžu byť podľa potreby poskytnuté aj niektorým klinikám v sieti InterKlinik. Viac informácií k spracúvaniu a k ochrane osobných údajov, ako aj informácie ohľadom Vašich práv, nájdete na tomto linku.