VIANOČNÉ DARČEKOVÉ BALÍČKY

Vyberte si z ponuky rôznych druhov darčekových balíčkov za výhodné ceny a potešte svoju partnerku alebo partnera darčekom, ktorý si zaslúži.

AKCIA - BOTOX DAY

Zbavte sa vrások na počkanie a omladnite o 5 až 10 rokov.

AKCIA - KRYOTERAPIA PERMANENTKY

Celotelová kryoterapia – liečba chladom pri – 120°C

BioRePeelCl3 dvojfázový revolučný peeling a biorevitalizácia v jednom

Zloženie BioRePeelCl3 je jedinečné a originálne. Takéto zloženie nemá nijaký iný peeling. Dvojfázový gél s lipolitickou a hydrofylnou zložkou robí BioRepeelCl3  jedinečným a unikátnym na svete. Napriek vysokej koncentrácii kyselinových zložiek (pri tvári až TCA 35% a tele TCA 50%) nedochádza takmer k žiadnemu drastickému olupovaniu a páleniu.

DERMAREN LUMI EYES

CHEMICKÉ PEELINGY

Chemický peeling patrí medzi povrchovo pôsobiace revitalizačné metódy. Cieľom chemického peelingu je povrchové omladenie pleti vedúce k jej prejasneniu, zosvetleniu a jemnému vypnutiu.  Chemický peeling sa aplikuje z viacerých dôvodov, buď ako prostriedok na ceste k omladeniu pokožky, alebo k eliminovaniu drobných nedostatkov na pleti. Pomáha k eliminovaniu akné,či rozšírených pórov, čím zároveň pomáha zmierňovať nadmerné premasťovanie pokožky, zmierňuje jemné povrchové pigmentácie a tiež jemné vrásky. 

LASEROVÁ REJUVENIZÁCIA

Účinná procedúra na omladenie vašej pleti. už pri prvom ošetrení sa pokožka vypne – efekt liftingu, zjemnia sa mimické vrásky a nastáva obnova kolagénu so zjednotením tónu pleti, zlepšenie farby a textúry pleti, jemné a hlbšie linky sa stávajú menej viditeľné až miznú.

LABORATÓRNA DIAGNOSTIKA - nové vyšetrenia

V spolupráci so spoločnosťou MEDIREX GROUP sme pre vás pripravili 40 balíkov vyšetrení pre samoplatcov

Očná klinika v Poprade

Očná klinika Kulanga – vybavená najmodernejšou prístrojovou diagnostikou, pre liečbu a prevenciu očných ochorení.  Ponúka kompletnú starostlivosť o zrak pre dospelých a deti.

Vážení návštevníci. Kryocentrum bude v dňoch 24.12. - 6.1.2024 zatvorené.