NOVINKA - odstraňovanie kožných výrastkov

Elektrokoaguátor (elektrokauter) je operačný prístroj, ktorý umožní ničiť tkanivo teplom vznikajúcim pôsobením vysokofrekvenčného prúdu.
Akcia je platná do 30.11.2020

LASEROVÁ REJUVENIZÁCIA - fotoomladenie

Účinná procedúra na omladenie vašej pleti. už pri prvom ošetrení sa pokožka vypne – efekt liftingu, sú odstránené pigmentové zafarbenia, zjemnia sa mimické vrásky a nastáva obnova kolagénu so zjednotením tónu pleti, zlepšenie farby a textúry pleti, jemné a hlbšie linky sa stávajú menej viditeľné až miznú.
Akcia od 1.11. – 30.11.2020

CHEMICKÉ PEELINGY - znovuzrodenie pre vašu pleť

Chemické peelingy su určené pre hĺbkovú obnovu kože, omladenie pleti, zmiernenie vrások, výrazné zlepšenie akné a pigmentových škvŕn.
Akcia od 1.10. – 31.10.2020

OČNÁ MEZOTERAPIA - ompladenie vašich očí

Mezoterapia je revitalizačná omladzujúca procedúra, ktorá je určená všetkým vekovým kategóriám. Jej hlavné účinky sú prevencia starnutia vďaka extrémnej dávke výživných látok, ktoré sa aplikujú jemnými vpichmi priamo do pokožky.
Akcia od 1.10. – 31.10.2020

FIT BALÍČEK - 5x vstup na celotelovú kryoterapiu

Nakupujte online za najvýhodnejšie ceny. Celotelová i lokálna kryoterapia si našla svoje uplatnenie nielen pri rehabilitáciách, zmierňovaní či odstraňovaní následkov chorôb, ale v súčasnosti je vyhľadávaná aj aktívnymi športovcami a ľuďmi, ktorí udržiavajú svoju kondíciu a zdravie. Pozitívne účinky kryoterapie vám ponúkame v našej špecializovanej kryokomore.

LABORATÓRNA DIAGNOSTIKA - nové vyšetrenia

V spolupráci so spoločnosťou MEDIREX GROUP sme pre vás pripravili 40 balíkov vyšetrení pre samoplatcov

Nová očná klinika v Poprade

Od Júna 2020 otvára svoje brány v AquaCity Poprad nová očná klinika Kulanga. Vybavení najmodernejšou prístrojovou diagnostikou, pre liečbu a prevenciu očných ochorení, dokážeme dôkladne zistiť aj tie najmenšie a najskoršie zmeny. Ponúkame kompletnú starostlivosť o zrak pre dospelých a deti.

TESTOVANIE na protilátky SARS-CoV-2

Laboratóriá Medirex vám prinášajú kompletnú diagnostiku ochorenia COVID – 19. K pôvodným PCR testom zaviedli aj 2 protilátkové testy. Odbery denne v Interklinik Poprad / Pondelok – Štvrtok od 12:00 – 14:00

 • Balík 1 – „Komplexná odpoveď na COVID-19“ Vyšetrenie prítomnosti všetkých tried protilátok: IgA / IgM / IgG. (Tento balík dá odpoveď na to, či ste v akútnej fáze, alebo na konci infekcie, prípadne ste ju už prekonali.
  Cena 50 EUR
 • Balík 2 „Prekonané ochorenie COVID-19“
  Vyšetrenie hladiny protilátok triedy IgG (Tento balík je zameraný na potvrdenie prekonanej infekcie)
  Cena 30 EUR

Objednáte sa vopred na stránke https://www.laboratornadiagnostika.sk/samoplatcovia/vysetrenia-na-covid-19

TESTOVANIE COVID-19 Odberové miesto pred AquaCity Poprad

V AquaCity Poprad a Interklinik Poprad nám záleží na vašom zdraví a rovnako ako všetci si prajeme, aby táto situácia skončila čo najskôr. Preto sme radi, že vám môžeme priniesť dobré správy: laboratóriá Medirex zriaďujú odberné miesto pre testovanie ochorenia COVID 19 formou DRIVE THROUGH pred prevádzkou AquaCity Poprad, Športová 1, 05801. Objednáte sa vopred na stránke https://www.laboratornadiagnostika.sk/samoplatcovia/detail/prevencia-chorob/drive-through-testovanie-na-ochorenie-covid-19

Test na infekčné respiračné ochorenie COVID-19, vyvolané koronavírusom SARS-CoV-2. Vyšetrenie nie je hradené zo zdravotného poistenia a pacient si ho hradí sám ako samoplatca. Kompletné Drive-through vyšetrenie a odber vzorky prebieha priamo z vášho auta, ktorým prídete do jedného z našich odberových miest.

Ako prebieha testovanie?

 • Vyberte si miesto a termín odberu.
 • Zrealizujete online platbu.
 • Vyšetrenie realizované formou výteru z hrdla a výteru z nosa
 • Výsledok vyšetrenia Vám bude doručený SMS správou a e-mailom do 48 hodín.

MADAM EVA - voucher v hodnote 30 EUR

 • V časopise Madam Eva č.3, ktorý vychádza 20.2.2020 nájdete kupón na služby 55% zľavu na wellness pobyt v hoteloch AquaCity Poprad a Beauty voucher v hodnote 30 EUR.
 • Voucher je možné využiť na vybrané služby Estetickej dermatológie v Interklinik Poprad alebo Interklinik Bratislava.

 

OXYGENEO - dodá kyslík vašej pleti

OxyGeneo – okamžité omladenie 3v1

OxyGeneo vám poskytne v jednom zákroku tri ošetrenia s okamžitým efektom.
EXFOLIÁCIA – čistenie a peeling pre jemnejšiu a hladšiu pokožku a príjem aktívnych látok.
VÝŽIVA, HYDRATÁCIA A ROZJASNENIE PLETI –  dodáva do pleti aktívne zložky NeoRevive na omladenie a proti starnutiu, alebo NeoBright na zosvetlenie pokožky a zlepšenie textúry pleti.
OKYSLIČENIE PLETI – produkciou bubliniek CO2, ktoré na povrchu praskajú, vytvárajú fyziologické reakciu, ktorá posiela okysličenú krv do ošetrovanej oblasti

MEZOTERAPIA - omladenie a hydratácia vitamínmi

Aplikácia zmesi vitamínov, pepidov, aminokyselín a kyseliny hyalurónovej. Pleť hydratuje, prekrvuje, vyhladzuje jemné vrásky a je jedným z najúčinnejších protivráskových ošetrení. Výsledkom je pružnejšia, hydratovanejšia a sviežejšia pleť.