RADIESSE - nová vstrebateľná výplň

Radiesse je alternatíva kyseliny hyalurónovej obsahujúca hydroxyapatit vápenatý. Obsahuje pre telo prirodzene sa vyskytujúce látky, preto nedochádza k alergickým reakciám. Má jedinečnú schopnosť okamžite korigovať a doplniť stratený objem a postupne naštartovať formovanie nového tkaniva. Využíva sa ako výplň stredne hlbokých a hlbokých vrások, objemový lifting a kontúrovanie a zabezpečuje rejuvenizáciu pokožky. Ošetrenie je vhodné na omladenie pokožky rúk, dekoltu, a bočných partií tváre.

NOVINKA - PROFHILO - inovatívne kyslíkové ošetrenie pleti

Účinná procedúra na omladenie vašej pleti. už pri prvom ošetrení sa pokožka vypne – efekt liftingu, zjemnia sa mimické vrásky a nastáva obnova kolagénu so zjednotením tónu pleti, zlepšenie farby a textúry pleti, jemné a hlbšie linky sa stávajú menej viditeľné až miznú.

AKCIA - KRYOTERAPIA

Celotelová kryoterapia – liečba chladom pri – 120°C

LABORATÓRNA DIAGNOSTIKA - nové vyšetrenia

V spolupráci so spoločnosťou MEDIREX GROUP sme pre vás pripravili 40 balíkov vyšetrení pre samoplatcov

Nová očná klinika v Poprade

Od Júna 2020 otvára svoje brány v AquaCity Poprad nová očná klinika Kulanga. Vybavení najmodernejšou prístrojovou diagnostikou, pre liečbu a prevenciu očných ochorení, dokážeme dôkladne zistiť aj tie najmenšie a najskoršie zmeny. Ponúkame kompletnú starostlivosť o zrak pre dospelých a deti.