BOTOX DAY - výnimočný deň pre výnimočné ženy

18.8.2020 od 12:00 – 20:00
Najvýhodnejšia cena botoxu od 95 EUR + špeciálne darčeky. Výnimočný deň pre výnimočné ženy, ktoré sa chcú o seba starať. Omladnite o 5 až 10 rokov na počkanie a nerobte si už ďalšie vrásky.

LABORATÓRNA DIAGNOSTIKA - nové vyšetrenia

V spolupráci so spoločnosťou MEDIREX GROUP sme pre vás pripravili 40 balíkov vyšetrení pre samoplatcov

Nová očná klinika v Poprade

Od Júna 2020 otvára svoje brány v AquaCity Poprad nová očná klinika Kulanga. Vybavení najmodernejšou prístrojovou diagnostikou, pre liečbu a prevenciu očných ochorení, dokážeme dôkladne zistiť aj tie najmenšie a najskoršie zmeny. Ponúkame kompletnú starostlivosť o zrak pre dospelých a deti.

VAMPIRE LIFT- DRACULOTERAPIA

Ošetrenie vlastnou krvnou plazmou. Drakuloterapia sa vo svete medicíny etablovala nielen vďaka svojim pozitívnym účinkom na starnúcu pleť, ale osvedčila sa aj pri regenerácii pokožky či vyhladení vrások. Efektívne hojí jazvy, napríklad po akné.
Akcia je platná 1.8. – 31.8.2020.  Procedúry v predaji aj online shop.interklinikpoprad.sk  s predĺženou platnosťou akcie 3 mesiace.

BioRePeelCl3 – revolučná novinka

V Interklinik Poprad vám prinášame revolučnú novinku!
Dvojfázový peeling, je prvá procedúra, ktorá vám zabezpečí hĺbkové omladenie a lifting pleti bez injekcií a hlavne bez olupovania. Mladšia a krajšia vďaka kúzlu

 • dvojfázový revolučný peeling a biorevitalizácia v jednom
 • obnovenie a omladenie pokožky bez injekcií a bez olupovania
 • peeling ktorý je možné absolvovať aj v lete
 • účinky – pigmentácia, vrásky, akné, podporuje tvorbu kolagénu
 • hydratovaná a napnutá pleť ihneď po ošetrení

Akcia je platná od 15.6. – 31.8.2020

FIT BALÍČEK - 5x vstup na celotelovú kryoterapiu

Nakupujte online za najvýhodnejšie ceny. Celotelová i lokálna kryoterapia si našla svoje uplatnenie nielen pri rehabilitáciách, zmierňovaní či odstraňovaní následkov chorôb, ale v súčasnosti je vyhľadávaná aj aktívnymi športovcami a ľuďmi, ktorí udržiavajú svoju kondíciu a zdravie. Pozitívne účinky kryoterapie vám ponúkame v našej špecializovanej kryokomore.

TESTOVANIE na protilátky SARS-CoV-2

Laboratóriá Medirex vám prinášajú kompletnú diagnostiku ochorenia COVID – 19. K pôvodným PCR testom zaviedli aj 2 protilátkové testy. Odbery denne v Interklinik Poprad / Pondelok – Štvrtok od 12:00 – 14:00

 • Balík 1 – „Komplexná odpoveď na COVID-19“ Vyšetrenie prítomnosti všetkých tried protilátok: IgA / IgM / IgG. (Tento balík dá odpoveď na to, či ste v akútnej fáze, alebo na konci infekcie, prípadne ste ju už prekonali.
  Cena 50 EUR
 • Balík 2 „Prekonané ochorenie COVID-19“
  Vyšetrenie hladiny protilátok triedy IgG (Tento balík je zameraný na potvrdenie prekonanej infekcie)
  Cena 30 EUR

Objednáte sa vopred na stránke https://www.laboratornadiagnostika.sk/samoplatcovia/vysetrenia-na-covid-19

TESTOVANIE COVID-19 Odberové miesto pred AquaCity Poprad

V AquaCity Poprad a Interklinik Poprad nám záleží na vašom zdraví a rovnako ako všetci si prajeme, aby táto situácia skončila čo najskôr. Preto sme radi, že vám môžeme priniesť dobré správy: laboratóriá Medirex zriaďujú odberné miesto pre testovanie ochorenia COVID 19 formou DRIVE THROUGH pred prevádzkou AquaCity Poprad, Športová 1, 05801. Objednáte sa vopred na stránke https://www.laboratornadiagnostika.sk/samoplatcovia/detail/prevencia-chorob/drive-through-testovanie-na-ochorenie-covid-19

Test na infekčné respiračné ochorenie COVID-19, vyvolané koronavírusom SARS-CoV-2. Vyšetrenie nie je hradené zo zdravotného poistenia a pacient si ho hradí sám ako samoplatca. Kompletné Drive-through vyšetrenie a odber vzorky prebieha priamo z vášho auta, ktorým prídete do jedného z našich odberových miest.

Ako prebieha testovanie?

 • Vyberte si miesto a termín odberu.
 • Zrealizujete online platbu.
 • Vyšetrenie realizované formou výteru z hrdla a výteru z nosa
 • Výsledok vyšetrenia Vám bude doručený SMS správou a e-mailom do 48 hodín.

MADAM EVA - voucher v hodnote 30 EUR

 • V časopise Madam Eva č.3, ktorý vychádza 20.2.2020 nájdete kupón na služby 55% zľavu na wellness pobyt v hoteloch AquaCity Poprad a Beauty voucher v hodnote 30 EUR.
 • Voucher je možné využiť na vybrané služby Estetickej dermatológie v Interklinik Poprad alebo Interklinik Bratislava.

 

OXYGENEO - dodá kyslík vašej pleti

OxyGeneo – okamžité omladenie 3v1

OxyGeneo vám poskytne v jednom zákroku tri ošetrenia s okamžitým efektom.
EXFOLIÁCIA – čistenie a peeling pre jemnejšiu a hladšiu pokožku a príjem aktívnych látok.
VÝŽIVA, HYDRATÁCIA A ROZJASNENIE PLETI –  dodáva do pleti aktívne zložky NeoRevive na omladenie a proti starnutiu, alebo NeoBright na zosvetlenie pokožky a zlepšenie textúry pleti.
OKYSLIČENIE PLETI – produkciou bubliniek CO2, ktoré na povrchu praskajú, vytvárajú fyziologické reakciu, ktorá posiela okysličenú krv do ošetrovanej oblasti

MEZOTERAPIA - omladenie a hydratácia vitamínmi

Aplikácia zmesi vitamínov, pepidov, aminokyselín a kyseliny hyalurónovej. Pleť hydratuje, prekrvuje, vyhladzuje jemné vrásky a je jedným z najúčinnejších protivráskových ošetrení. Výsledkom je pružnejšia, hydratovanejšia a sviežejšia pleť.