ODBERNÉ MIESTO - ANTIGÉNOVÉ TESTOVANIE

Pred Interklinik Poprad je zriadené odberné miesto na bezplatné testovanie Antigénovými testami SARS-CoV2. Testovanie je bezplatné a len s možnosťou rezerváci. Rezervácie na testovanie tu – https://www.old.korona.gov.sk/covid-19-patient-form.php 

CHEMICKÝ PEELING + RÁDIOFREKVENCIA -

Dvojfázový revolučný peeling a biorevitalizácia v jednom. Obnovenie a omladenie pleti bez olupovania, jediný peeling, ktorý je možné aplikovať celoročne. 
Akcia je platná do 31.1.2021

CHEMICKÉ PEELINGY - znovuzrodenie pre vašu pleť

Povrchové ošetrenie pomocou roztoku kyselín odstraňuje povrchovú vrstvu kože. V priebehu niekoľkých ošetrení dochádza k novotvorbe kože, zjemnenie povrchu pokožky, zmenšenie pórov, farebné zjednotenie, odstránenie pigmentácie a celkovú regeneráciu kože.
Akcia je platná do 31.1.2021

KYSELINA HYALURÓNOVÁ

Zvýraznenie kontúr tváre a modelovanie, mladistvý a sviežy vzhľad alebo vyplnenie vrások a líni
Akcia je platná do 28.2.2021

OXYGENEO

Oxygeneo je inovatívne ošetrenie pleti, ktoré prináša tri základné procedúry súčasne. Kyslík dodá zvnútra. OxyGeneo pôsobí na pleť hĺbkovo, a tak ju dokáže okysličiť priamo zvnútra, vyživiť a zabrániť jej starnutiu. Toto ošetrenie je navyše vhodné pre akýkoľvek typ pleti, a tak ho môže vyskúšať každá dáma bez ohľadu na citlivosť jej pokožky.
Akcia je platná do 31.1.2021

LABORATÓRNA DIAGNOSTIKA - nové vyšetrenia

V spolupráci so spoločnosťou MEDIREX GROUP sme pre vás pripravili 40 balíkov vyšetrení pre samoplatcov

Nová očná klinika v Poprade

Od Júna 2020 otvára svoje brány v AquaCity Poprad nová očná klinika Kulanga. Vybavení najmodernejšou prístrojovou diagnostikou, pre liečbu a prevenciu očných ochorení, dokážeme dôkladne zistiť aj tie najmenšie a najskoršie zmeny. Ponúkame kompletnú starostlivosť o zrak pre dospelých a deti.

TESTOVANIE na protilátky SARS-CoV-2

Laboratóriá Medirex vám prinášajú kompletnú diagnostiku ochorenia COVID – 19. K pôvodným PCR testom zaviedli aj 2 protilátkové testy. Odbery denne v Interklinik Poprad / Pondelok – Štvrtok od 12:00 – 14:00

 • Balík 1 – „Komplexná odpoveď na COVID-19“ Vyšetrenie prítomnosti všetkých tried protilátok: IgA / IgM / IgG. (Tento balík dá odpoveď na to, či ste v akútnej fáze, alebo na konci infekcie, prípadne ste ju už prekonali.
  Cena 50 EUR
 • Balík 2 „Prekonané ochorenie COVID-19“
  Vyšetrenie hladiny protilátok triedy IgG (Tento balík je zameraný na potvrdenie prekonanej infekcie)
  Cena 30 EUR

Objednáte sa vopred na stránke https://www.laboratornadiagnostika.sk/samoplatcovia/vysetrenia-na-covid-19

TESTOVANIE COVID-19 Odberové miesto pred AquaCity Poprad

V AquaCity Poprad a Interklinik Poprad nám záleží na vašom zdraví a rovnako ako všetci si prajeme, aby táto situácia skončila čo najskôr. Preto sme radi, že vám môžeme priniesť dobré správy: laboratóriá Medirex zriaďujú odberné miesto pre testovanie ochorenia COVID 19 formou DRIVE THROUGH pred prevádzkou AquaCity Poprad, Športová 1, 05801. Objednáte sa vopred na stránke https://www.laboratornadiagnostika.sk/samoplatcovia/detail/prevencia-chorob/drive-through-testovanie-na-ochorenie-covid-19

Test na infekčné respiračné ochorenie COVID-19, vyvolané koronavírusom SARS-CoV-2. Vyšetrenie nie je hradené zo zdravotného poistenia a pacient si ho hradí sám ako samoplatca. Kompletné Drive-through vyšetrenie a odber vzorky prebieha priamo z vášho auta, ktorým prídete do jedného z našich odberových miest.

Ako prebieha testovanie?

 • Vyberte si miesto a termín odberu.
 • Zrealizujete online platbu.
 • Vyšetrenie realizované formou výteru z hrdla a výteru z nosa
 • Výsledok vyšetrenia Vám bude doručený SMS správou a e-mailom do 48 hodín.

MADAM EVA - voucher v hodnote 30 EUR

 • V časopise Madam Eva č.3, ktorý vychádza 20.2.2020 nájdete kupón na služby 55% zľavu na wellness pobyt v hoteloch AquaCity Poprad a Beauty voucher v hodnote 30 EUR.
 • Voucher je možné využiť na vybrané služby Estetickej dermatológie v Interklinik Poprad alebo Interklinik Bratislava.

 

OXYGENEO - dodá kyslík vašej pleti

OxyGeneo – okamžité omladenie 3v1

OxyGeneo vám poskytne v jednom zákroku tri ošetrenia s okamžitým efektom.
EXFOLIÁCIA – čistenie a peeling pre jemnejšiu a hladšiu pokožku a príjem aktívnych látok.
VÝŽIVA, HYDRATÁCIA A ROZJASNENIE PLETI –  dodáva do pleti aktívne zložky NeoRevive na omladenie a proti starnutiu, alebo NeoBright na zosvetlenie pokožky a zlepšenie textúry pleti.
OKYSLIČENIE PLETI – produkciou bubliniek CO2, ktoré na povrchu praskajú, vytvárajú fyziologické reakciu, ktorá posiela okysličenú krv do ošetrovanej oblasti

MEZOTERAPIA - omladenie a hydratácia vitamínmi

Aplikácia zmesi vitamínov, pepidov, aminokyselín a kyseliny hyalurónovej. Pleť hydratuje, prekrvuje, vyhladzuje jemné vrásky a je jedným z najúčinnejších protivráskových ošetrení. Výsledkom je pružnejšia, hydratovanejšia a sviežejšia pleť.