Oxygeneo je inovatívne ošetrenie pleti, ktoré prináša tri základné procedúry súčasne. Kyslík dodá zvnútra. OxyGeneo pôsobí na pleť hĺbkovo, a tak ju dokáže okysličiť priamo zvnútra, vyživiť a zabrániť jej starnutiu. Toto ošetrenie je navyše vhodné pre akýkoľvek typ pleti, a tak ho môže vyskúšať každá dáma bez ohľadu na citlivosť jej pokožky.
Technológia OxyGeneo™ pozostáva z 2 krokov

Ošetrenie trvá :
45 minút
Do spoločnosti môžete ísť:
ihneď
Práceneschopnosť:
0 dní
Šport:
ihneď
Výsledok sa dostaví:
ihneď
Efekt trvá:
niekoľko mesiacov
Priebeh zákroku a jeho účinky
 1. Tripolárna rádiofrekvencia – Okamžité napnutie kolagénových vláken. Výsledkom je hladšia a pevnejšia pokožka, redukcia jemných vrások a vylepšenie kožnej štruktúry.
 2. Exfoliácia – odstraňuje odumreté bunky vrchnej vrstvy pokožky, vyhladzuje a obnovuje pleť a pripravuje ju na príjem aktívnych látok,
 3. Infúzia – vpravuje do pleti aktívne zložky. Môžete si vybrať medzi
  Ošetrenie GeneO HYDRATE Facial oživí suchú a matnú pokožku a zanechá ju zvlhčenú, žiariacu a vyplnenú. GeneO HYDRATE OxyPod obsahuje Modrú Spirulinu, od čias Aztékov ocenenú prírodnú riasu, ktorú dnes Svetová zdravotnícka organizácia považuje za dôležitý prírodný zdroj živín, minerálov, vitamínov a aminokyselín. Ďalšími prírodnými účinnými látkami sú Niacinamid (vitamín skupiny B) a kyselina laktobionická (jemnejšia a nedráždivá aletrnatíva AHA-kyselín). Tieto látky spoločne pleť predovšetkým hydratujú, dopĺňajú a zlepšujú jej schopnosť zadržiavať vlhkosť, čo má za následok žiarivú, sviežu a mladšiu pleť.  Geneo HYDRATE OxyPod s jedinečným hydratačným komplexom a aktívnymi zložkami, ako sú vitamíny B a E, kyselina hyalurónová, aqua , marulový olej ( významný prírodný antioxydant ) a riboxyl ( prírodný sacharid na obnovu bunkovej energie ).
  – Ošetrenie GeneO ILLUMINATE obsahuje kyselinu kojovú a vitamín C pre rovnomerný tón pleti, rovnako ako extrakt z opuncie a z mrkvy na zvlhčenie a vyhladenie pokožky. Geneo ILLUMINATE Serum dopĺňa účinok ošetrenia silnými zjasňujúcimi prísadami, ako sú výťažky z kôry stromov a deriváty aminokyselín, a ďalej zvlhčujúcimi prísadami a živinami, ako sú triglyceridy, komplex jojobového a arganového oleja a komplex extraktu vanilky a presliek.
  Ošetrenie GeneO DETOX obsahuje extrakt zo zeleného čaju so silnými antioxidantmi, ktoré chránia pokožku pred poškodením daným životným prostredím a tiež ju napínajú, zjemňujú a prejasňujú, aby bola zaistená vyvážená, svieža a omladená pleť a tiež telu vlastný glukonát meďnatý. GeneO DETOX Serum poskytuje doplňujúci čistiaci a ochranný účinok, ktorý podporuje a udržuje výsledky dosiahnuté ošetrením GeneO DETOX OxyPod s aktívnymi zložkami, ako je alantoín, vitamín E, jedinečný upokojujúci komplex, olej z marule a extrakt z lekna.
  Ošetrenie GeneO BALANCE – Vyváženie mastnej pokožky nebolo nikdy jednoduchšie. Ošetrenie Geneo BALANCE Facial hĺbkovo čistí a upokojuje mastnú aj aknóznu pleť a zlepšuje jej textúru a vzhľad. Geneo BALANCE OxyPod obsahuje bambusové uhlie pre detoxikačný účinok, extrakt Camu-Camu pre vitamíny a antioxidanty a kyselinu mandľovú na ošetrenie pokožky náchylnej k akné. Geneo BALANCE Serum dopĺňa liečebný účinok silnými antioxidantmi, vitamínmi, živinami a čistiacimi prísadami, ako je kyselina salicylová, peptidy, jojobový a arganový olej, výťažky z vanilky a prasličky a prírodného azeloglicínu (pozitívne ovplyvňuje funkciu mazových žliaz).
  Ošetrenie GeneO REVIVE Facial osviežuje matnú pleť, redukuje jemné línie a zlepšuje celkovú štruktúru a vzhľad pokožky. Geneo REVIVE OxyPod obsahuje červené riasy, silný antioxidant s účinkom proti starnutiu, ako aj kyselinu kafeovú a retinol, o ktorých je známe, že ošetrujú známky starnutia a pomáhajú pri omladení pleti. Geneo REVIVE Serum dopĺňa účinok ošetrenia ďalšími prísadami, ktoré podporujú produkciu kolagénu a znižujú známky starnutia, ako je Peptides komplex a Edelweiss, rovnako ako živiny a vitamíny, akými sú komplex jojobového a arganového oleja, komplex extraktu vanilky a prasličky.

 4. Okysličenie – okysličená pleť a optimálna absorpcia aktívnych zložiek dodaných ošetrením. Prístroj OxyGeneo vytvára bublinky CO2, ktoré na povrchu pleti jemne praskajú. Tým sa vytvára fyziologická reakcia, ktorá posiela okysličenú krv do ošetrovanej oblasti, zvyšuje kapilárny prietok a metabolizmus pokožky. Výsledkom je okysličenie pleti a optimálna absorpcia aktívnych zložiek dodaných ošetrením.
 5. Nanesenie upokojujúcej masky, respektíve krému
Napíšte nám

Máte záujem o túto procedúru?

  Osobné údaje z tohto formulára bude spracúvať prevádzkovateľ: INTERKLINIK PP s.r.o., so sídlom Športová 1397/1, 058 01 Poprad, Slovenská republika, IČO: 51750970, a to na účel poskytnutia informácií o službách a produktoch kliník v sieti InterKlinik. Predmetné osobné údaje bude prevádzkovateľ spracúvať na základe oprávneného záujmu a na predmetný účel môžu byť podľa potreby poskytnuté aj niektorým klinikám v sieti InterKlinik. Viac informácií k spracúvaniu a k ochrane osobných údajov, ako aj informácie ohľadom Vašich práv, nájdete na tomto linku.