Estetická dermatológia

KOŽNÉ VÝRASTKY – odstraňovanie

Elektrokoaguátor (elektrokauter) je operačný prístroj, ktorý umožní ničiť tkanivo teplom vznikajúcim pôsobením vysokofrekvenčného prúdu.

Ošetrenie trvá:
20 min
Do spoločnosti môžete ísť:
ihneď
Šport:
o 7 dní
Výsledok sa dostaví:
po niekoľkých dňoch
Účinky a oblasti zákroku

Cielenou deštrukciou tkaniva pôsobením elektrického prúdu sa odstraňujú drobné výrastky na tele, menšie cievky na tvári, bradavice, mílie a iné esteticky rušivé kožné nedostatky.

Priebeh zákroku

Vo výnimočných prípadoch sa môže lokálne prejaviť začervenanie. Po ošetrení vznikne chrasta, ktorá sa samovoľne  po niekoľkých dňoch odlúči.Ošetrenie nevyžaduje práceneschopnosť.

Informácie o zákroku

Po zákroku je potrebné vyvarovať sa pobytu v prašnom prostredí, venovať zvýšenú pozornosť, osobnej hygiene a ošetrovať miesto zákroku podľa pokynov lekára. Ošetrenú pokožku je potrebné chrániť krémom s ochranným faktorom a vyhýbať sa soláriu.

Výsledný efekt

Odstránenie kožného výrastku

Napíšte nám

Máte záujem o túto procedúru?

    Osobné údaje z tohto formulára bude spracúvať prevádzkovateľ: INTERKLINIK PP s.r.o., so sídlom Športová 1397/1, 058 01 Poprad, Slovenská republika, IČO: 51750970, a to na účel poskytnutia informácií o službách a produktoch kliník v sieti InterKlinik. Predmetné osobné údaje bude prevádzkovateľ spracúvať na základe oprávneného záujmu a na predmetný účel môžu byť podľa potreby poskytnuté aj niektorým klinikám v sieti InterKlinik. Viac informácií k spracúvaniu a k ochrane osobných údajov, ako aj informácie ohľadom Vašich práv, nájdete na tomto linku.

    Vážení návštevníci. Kryocentrum bude v dňoch 1.5.2024-8.5.2024 zatvorené.