Estetická dermatológia

GOURI – tekutý lifting

Zažite premenu svojej pleti s Gouri, prémiovým stimulátorom kolagénu, ktorý je navrhnutý tak, aby reagoval na zníženú syntézu kolagénu spojenú so starnutím pokožky. S Gouri môžete očakávať nielen obnovu, ale aj omladenie vašej pokožky na novú úroveň.

GOURI predstavuje prielom v oblasti injekčných terapií, vďaka svojmu zloženiu založenému na plne solubilizovanom, biokompatibilnom a biologicky odbúrateľnom polykaprolaktóne (PCL). Jeho tekutá konzistencia umožňuje efektívne rozšírenie po celej pokožke, čím zabezpečuje hĺbkové pôsobenie a výsledky, ktoré sú viditeľné a dlhotrvajúce. Vďaka našej exkluzívnej technológii CESABP (Collagenesis-Enabled Solubilized Active and Biodegradable Polymer) ponúka GOURI bezpečné, ľahké a komplexné riešenie pre celotvárový facelift a prirodzenú obnovu kolagénu v pokožke.

Ošetrenie trvá :
60 minút
Do spoločnosti môžete ísť:
ihneď
Práceneschopnosť:
0 dní
Šport:
ihneď
Výsledok sa dostaví:
7-14 dní
Efekt trvá:
niekoľko mesiacov
O procedúre
  • Pri ošetrení očného okolia GOURI je aplikovaných 0,5 ml produktu do jedného bodu na každej strane. Pre omladenie celej tváre je potrebných 10 precíznych vpichov s aplikáciou 0,2 ml materiálu v každom bode. Výsledky ošetrenia GOURI sú čiastočne viditeľné ihneď a úplný efekt nastáva do 7-14 dní. Doba, počas ktorej materiál prirodzene odbúra z tela, je individuálna, no obvykle efekt trvá 6-12 mesiacov. Odporúčame rozložiť aplikáciu na tri fázy s rozostupmi štyroch týždňov. Opakované ošetrenie je možné po 3-6 mesiacoch. GOURI je tiež kompatibilný s inými estetickými procedúrami ako aplikácia botulotoxínu alebo výplne kyselinou hyalurónovou, pričom odporúčaný rozostup medzi ošetreniami je jeden mesiac.
Priebeh zákroku
  • Pred aplikáciou GOURI je nanesený anestetický krém pre lokálne znecitlivenie a zabezpečenie bezbolestného priebehu. Produkt je aplikovaný tenkou ihlou v malých dávkach. V prípade ošetrenia očného okolia sa robí jeden vpich na každej strane, zatiaľ čo pri celotvárovom ošetrení je to 10 vpichov v presne určených miestach. Čiastočný efekt je viditeľný ihneď a úplný výsledok sa dostaví do 7-14 dní. Aplikáciu je vhodné rozdeliť na tri fázy so 4-týždňovými rozostupmi, s možnosťou ďalšej aplikácie po 3-6 mesiacoch.
Účinky
  • Hlavné vlastnosti a výhody GOURI zahŕňajú podporu tvorby nového kolagénu prostredníctvom neokolagenézy, čo vedie k spevneniu pokožky. Okrem toho je zaznamenané zvýšenie elasticity pokožky ihneď po ošetrení. Nezávislá štúdia dokazuje výrazné zlepšenie vrások, až o 48%, na základe 5-bodovej stupnice hodnotenia vrások po konečnej aplikácii GOURI. Vďaka tekutej konzistencii bez obsahu mikročastíc sa GOURI ľahko a rovnomerne šíri v pokožke. Bezpečnosť materiálu je zaručená jeho netoxickou, nepyrogénnou a biokompatibilnou povahou. Opuchy v mieste vpichu obvykle vymiznú do niekoľkých hodín.
Napíšte nám

Máte záujem o túto procedúru?

    Osobné údaje z tohto formulára bude spracúvať prevádzkovateľ: INTERKLINIK PP s.r.o., so sídlom Športová 1397/1, 058 01 Poprad, Slovenská republika, IČO: 51750970, a to na účel poskytnutia informácií o službách a produktoch kliník v sieti InterKlinik. Predmetné osobné údaje bude prevádzkovateľ spracúvať na základe oprávneného záujmu a na predmetný účel môžu byť podľa potreby poskytnuté aj niektorým klinikám v sieti InterKlinik. Viac informácií k spracúvaniu a k ochrane osobných údajov, ako aj informácie ohľadom Vašich práv, nájdete na tomto linku.